Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №25 «Зірочка»

загального розвитку дітей

Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Прилуцька, 160
         e-mail: dnz25zirochka@ukr.net

ДНЗ №25 працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист Міністерством освіти і науки України від 23.05.2017 року №1/11-4988) та програмою "Сталий розвиток" схвалено для користування науково-методичною радою з питань освіти Міністерством освіти і науки України від 25.07.2014 року №141/12-Г-1356.

За закладом закріплена територія обслуговцвання вул.Прилуцька, вул.Мозголевського, вул.Котляревського, вул.Полковника Пустовгара.

Проектна потужність закладу розрахована на 104 місця, в закладі 148 дітей.

Освітній процес у закладі українською мовою.

Вакансії відсутні.

Додаткові освітні послуги відсутні.

Для осіб з особливими освітніми потребами налаштована кнопка виклику.

Групові приміщення ДНЗ забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого садка відповідає інноваційним вимогам та організовано з урахуванням інтересів дітей та їх віковим особливостям: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку вихованців в самостійній і спільній діяльності.

Недоліками є недостатня наявність в групах сучасних технічних засобів (мультимедійних пристроїв, телевізорів, комп’ютерної техніки).

Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

• музична  зала;

• методичний кабінет та медичний блок;

• прогулянкові майданчики для кожної вікової групи,

• спортивний та ігрові майданчики.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. Навчальний рік у дошкільному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується директором закладу.

Правила прийому

Зарахування здійснюється на підставі:

• заяви батьків, або осіб, що їх замінюють,

• медичної довідки про стан здоров’я дитини,

• довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

• свідоцтва про народження.

Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.