День Захисту Дітей
2023-06-01 16:30 1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Саме в цей день відкрили свої  двері дві затишні групи закладу дошкільної освіти 25 "Зірочка". На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. І тому гімназія 17 дружелюбно прийняла нас в своїх стінах. Перше знайомство, посмішки, чудова весела розвага на шкільному подвір'ї створили атмосферу доброзичливості та радості! І, навіть, тривога не зіпсували святковий настрій!  Діти задоволені! Дякуємо за надану можливість розпочати роботу закладу міській владі, управлінню освіти та всім причетним до казкового дійства! Щиро бажаємо всім дітям України мирного, щасливого дитинства!!!